Vzduchotechnika Zmrzlík s.r.o. logo

To je tradice a profesionalita!

Zásady ochrany soukromí
Vítejte u nás!
Vyrábíme vzduchotechniku...
...a taktéž montujeme.
O nás

Kdo jsme

Jsme rodinnou a stabilní firmou se sídlem ve Šternberku (Olomoucký kraj). Působíme převážně na českém trhu, předmětem našeho podnikání je vše, co souvisí se vzduchotechnikou a klimatizací komplexně „od A do Z“. Naše činnost je založena na dlouhodobých profesních zkušenostech s cílem uspokojit zákazníka ve všech jeho požadavcích.

Historie a současnost

Společnost vznikla v roce 1991 privatizací státního podniku Kovo-Dřevo s.p., který byl založen již v roce 1964 jako Okresní průmyslový podnik a patřil mezi první společnosti v tehdejším Československu vyrábějící vzduchotechniku. Díky tomu jsme mohli zaměstnat mnoho zkušených pracovníků z původní společnosti a zachovat tradici výroby vzduchotechniky ve Šternberku. V roce 1992 se naše společnost z důvodu rozšiřování výrobního programu a zavádění nových technologií přestěhovala do vlastních prostor ve městě Šternberku (cca 20 km od Olomouce), kde sídlí dodnes. Nyní představujeme dynamicky se rozvíjející společnost s cílem zlepšování kvality produktů a služeb pro naše zákazníky.

Nejvýznamější mezníky naší společnosti

  • v roce 2002 byla změněna právní forma společnosti na společnost s ručením omezeným
  • v roce 2005 - 2008 dochází k rozšiřování společnosti, v rámci kterého byly postaveny tři nové výrobní a skladovací haly (nyní podnikáme na ploše 3.320 m2)
  • v roce 2008 - 2012 byly pořizovány nové, moderní strojní technologie na výrobu vzduchotechniky
  • v roce 2013 byl implementován nový informační systém včetně odvádění práce a hotových výrobkůprostřednictvím čárových kódů.

Zásady ochrany soukromí

Zatímco používáte náš web, můžeme vás požádat o určité osobně identifikovatelné informace, které mohou být použity ke kontaktu s vámi nebo k vaší identifikaci. Tyto osobně identifikovatelné informace (dále „osobní údaje“) mohou obsahovat, ale nejsou omezeny na, vaše celé jméno a emailovou adresu. Tento web používá soubory „cookies“. Jeho prohlížením souhlasíte s využíváním těchto souborů. Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) vás informujeme o tom, že osobní údaje, které o vás na tomto webu sbíráme a následně používáme, jsou určeny výhradně k řešení vašeho požadavku na cenovou nabídku a z toho vyplývající obchodní procesy.

Nabízíme

Výroba

Zaměřujeme se na výrobu čtyřhranného a kruhového potrubí vč. příslušenství z ocelového pozinkovaného plechu sk. I až III, ve třídě těsnosti A až C. Vyrábíme rovněž potrubí z jiných materiálů (Ne, Fe, Cu, Al, Aluzinek, apod.) nebo atypické potrubí a zařízení na zakázku, jako jsou např. filtry, kompenzátory, odsávací zákryty (digestoře), zámečnické a klempířské prvky, potrubí z ALP, konstrukce a ostatní výrobky.

Služby

Zaměření a návrh řešení, zpracování projektu v 3D grafickém výstupu, zobrazení 2D pohledu, cenová kalkulace, maloobchodní a velkoobchodní prodej, doprava výrobků k zákazníkovi, montáž, zprovoznění zařízení a zaškolení obsluhy, izolace, měření a regulace, servis, revize.

Kontakty
Josef Zmrzlík

Josef Zmrzlík

jednatel

telefon: 602 784 600

email: j.zmrzlik@vzt-zmrzlik.cz

Marta Juráňová

Marta Juráňová

jednatel (služby)

telefon: 603 851 372

email: m.juranova@vzt-zmrzlik.cz

Radka Kočí

Radka Kočí

jednatel (výroba)

telefon: 603 851 377

email: r.koci@vzt-zmrzlik.cz

Ing. Petr Kočí

Ing. Petr Kočí

rozpočtové oddělení

telefon: 603 851 376

email: p.koci@vzt-zmrzlik.cz

Zbyněk Apolenář, DiS.

Zbyněk Apolenář, DiS.

Projektový manažer

telefon: 731 937 238

email: z.apolenar@vzt-zmrzlik.cz

Zdislava Paluchová

Zdislava Paluchová

účtárna

telefon: 603 851 371

email: vzduchotechnika@vzt-zmrzlik.cz

osoba

Sklad

expedice, sklady

telefon: 585 011 473

email: obchod@vzt-zmrzlik.cz

Jan Válek, DiS.

Jan Válek, DiS.

technické oddělení IT

telefon: 585 011 473

email: j.valek@vzt-zmrzlik.cz